Hakkımızda

Müşterilerinin, elektronik güvenlik sistemleri çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir işbirliği içinde sunulan hizmetlerden en yüksek katma değeri almalarını sağlamayı misyon edinen Peyk Elektronik, elektronik güvenlik sistemleri sektöründe en önemli sistem entegratörleri arasında yer almaktadır. 

Peyk Elektronik, sektörün gelişmesine yardımcı olurken müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda çözümler üretmeye devam etmektedir. Bu anlamda Peyk Elektronik, elektronik güvenlik sektörünün önde gelen oyuncularından biri olma özelliğini koruyan %100 Türk Sermayeli teknoloji şirketidir. 

Müşteriler için yarattığı değeri sürekli arttırmayı hedefleyen bir hizmet şirketi olarak Türkiye elektronik güvenlik sistemleri teknolojileri pazarında önemli bir yer edinmek Peyk Elektronik´in vizyonudur. 

Peyk Elektronik ;

  • Bir yanda yarattığı istihdam; diğer yanda Peyk Elektronik´ten yetişen teknik eleman ve yöneticiyi,
  • Gerçekleştirilen başarılı projeler ile sektörde yaratılan güveni, özel sektörün değişimlerine ve beklentilerine gösterilen esneklik ve uyum

Farklı müşteri segmentleri, farklı ürün ve hizmetler; farklı iş ortakları ile çalışmanın getirdiği dinamizm ve değişime uyum yeteneğini, en büyük değeri olarak görmektedir. Tüm yapılanmasında çalışanları, iş ortakları, toplum ve paydaşları ile bilgiyi yöneterek hedeflediği tüm sektörlerde müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. 

Dünyanın en büyük teknoloji liderleri ile güçlü stratejik ortaklıklar kuran Peyk Elektronik, Türkiye´nin dört bir yanında gerçekleştirdiği projelerle koşulsuz müşteri memnuniyetini gerçekleştirmektedir.

 

 
Peyk Elektronik

Adres : K.Sanayi Sitesi 31.Blok No:50 Nilüfer / BURSA Tel. : 0224 443 66 65

Fax : 0224 443 66 65